Aktuality

Upozornění - předškoláci

Upozorňujeme rodiče předškolních dětí, že poslední rok docházky do MŠ je povinný, a proto je nutné případnou absenci omluvit. V sekci aktivity byly přidány dokumenty k tisku, se kterými můžete doma pracovat, aby děti nepřišly o výuku. 

Prosba

Žádáme všechny příchozí, noste, prosím, v prostorech MŠ roušky nebo respirátory a desinfikujte si, prosím, ruce u vstupu do MŠ - nechceme být znovu v karanténě. Děkujeme za pochopení, kolektiv MŠ Koberovy

Covid v MŠ - informace

7.11. - Vážení rodiče a milé děti, od zítřka se na Vás těšíme již v obou třídách. Vaše paní učitelky! 🌞

31.10 - Dobrý večer, milé děti a rodiče. Na stránky jsme přidali aktivity pro děti, které zůstanou tento týden doma. Z domácí izolace Vás zdraví Vaše paní učitelky Lenka a Martina. Těšíme se, až se brzy zase všichni setkáme osobně! 

29.10 - Vážení rodiče, podle pokynů hygieny mohou od pondělí 1.11.2021 do školy všechny zdravé a bez příznakové děti. Bude fungovat jen jedna třída, proto prosím maminky, které mohou, aby si ponechaly děti doma. Nahlaste, prosím, do pátku 29.10.2021, kdo přijde do školky kvůli obědům na čísle 605 986 677 a nebo na 602 222 386. Moc mě celá situace mrzí a omlouvám se za komplikace. Lenka Hynková, MŠ Koberovy

26.10. - V MŠ se objevily dne 26.10 další dva případy covid-19. MŠ je od dnešního dne (26.10) pro všechny děti uzavřena, o dalším postupu určeném KHS Semily Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek MŠ a emailu.

24.10. -  Ve školce se objevil případ covid-19. Rodiče dětí z druhé třídy, které přišly do kontaktu s pozitivní osobou, byli kontaktováni prostřednictvím emailu s přiloženým dokumentem od KHS Semily, ve kterém je uvedeno, jak mají postupovat. Těmto dětem byla KHS nařízena karanténa. Zbytek dětí z první i druhé třídy může zatím dále docházet do MŠ. Personál se momentálně testuje PCR testy. Pokud by se vyskytl další pozitivní, budeme Vás dále informovat o pokynech KHS a dalším postupu. .

Školka znovu v provozu!

Od pondělí 12.4.2021 je obnovena výuka pro předškoláky. V sekci jídelníček je nově k dispozici jídelníček pro následující týden ke stažení. Těšíme se na vás! 🌞

Z důvodu vládního nařízení je MŠ Koberovy dočasně uzavřena s platností od 1.3.2021. Týdenní aktivity nejen pro předškoláky naleznete v sekci Aktivity.